top of page

so 16. 10.

|

Ostrava

Relaxační techniky

Umění relaxace je nezbytnou výbavou každého psychologa. V tomto kurzu si proto prakticky vyzkoušíš prezentované techniky sám na sobě.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Relaxační techniky
Relaxační techniky

Čas a místo

16. 10. 2021 9:00 – 17:30

Ostrava, Dvorní, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko

O události

Kurz relaxačních technik je určen zejména pro studenty nebo absolventy psychologie a jiných příbuzných oborů. Také se zde najde místo pro zájemce o relaxační techniky, ať již k účelu získání dovedností pro vlastní využití nebo pro své blízké.

Obsahem kurzu jsou sebereflexe work-life balance a prevence vyhoření, zastavení se a zapřemýšlení na hodnotami, prioritami, prevencí vyhoření), přirozená relaxace, kotvení v pěti smyslech, svalové relaxaci či delším relaxacím a imaginacím (vizualizační techniky, hluboká relaxace, práce s metaforami, využití barev v relaxaci, rozhovorové-vizuální techniky - Energetický kotel, Kolo rovnováhy, Kolo života) a spoustu dalšího! Kurz je veden velmi prakticky a veškeré techniky si budou účastníci zkoušet sami na sobě tak, aby byli schopni v budoucnu tyto techniky využít u svých klientů.

Kurz je akreditován u MŠMT v systému DVPP a absolventi kurzu tak získají potvrzení o absolvování akreditovaného programu. Vzhledem k individuálnímu charakteru kurzu je kapacita omezena na 10 lidí.

Kurz proběhne prezenčně na adrese Dvorní 756/9, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko. 

Datum události je 16. 10. 2021 od 9 do 17:30 hodin.

Cena kurzu je 3200 Kč. Členové Psychočasu mají slevu 200 Kč, cena kurzu pro členy je 3000 Kč.

Sdílet událost

bottom of page