top of page

Lektorská škola

Lektorská škola Psychočas je intenzivní týdenní (obvykle zářijový) kurz pořádaný komunitou trenérů z řad studentů psychologie.  Během LŠ se účastníci naučí, jak udělat efektivní trénink soft skills (tzv. měkkých dovedností), včetně toho, jak pracovat se skupinovou dynamikou, facilitovat diskuzi, stanovovat vzdělávací cíle, dávat konstruktivní zpětnou vazbu a mnoho dalšího. Na konci LŠ vedou všichni účastníci ve dvojici svůj trénink, na kterém pracují po dobu kurzu s pomocí mentora a po něm dostanou zpětnou vazbu.

Tím to ale zdaleka nekončí! Přímo na LŠ dostanou účastníci seznam trenérských příležitostí na následující semestr, aby z trénování nevypadli. Pokud účastník odtrénuje 10 hodin, může se ucházet o titul PsychTrenéra (tedy oficiální titul trénérů Psychočas), čímž se posune v hierarchii komunity výš. O tom, jak se stát trenérem a konkrétních krocích si můžete více přečíst níže.

Kromě trenérské komunity funguje v trenérském světě ještě Trenérské centrum. Toto centrum tvoří takovou základnu pro rozrůstající se komunitu trenérů. Mimo to především zajišťuje LŠ, shromažďuje a nabízí trenérské příležitosti komunitě a vydává certifikáty PsychTrenérům. 
 

ltš.png
LEKTORSKÁ ŠKOLA 2024
LEKTORSKÁ ŠKOLA 2024
Kdy
24. 8. 2024 14:00 – 02. 9. 2024 14:00
Kde
Hluboká nad Vltavou,
Zahradní 879, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Česko
bottom of page