top of page

DoStředy 2020

V září proběhl seznamovací kurz DoStředy. Na naší olomoucké pobočce je tato událost již tradiční záležitostí, ovšem na ostravské půdě byla tato akce novinkou.


DoStředy jsou seznamovací akcí pro nastupující ročníky do bakalářského prezenčního studia a podle reakcí účastníků se letos velmi povedly! Jejich hlavním cílem je seznámit začínající studenty mezi sebou. Do programu jsou zařazeny venkovní a vnitřní aktivity, seznámení s fungováním katedry, některými vyučujícími, a často se poštěstí ulovit i pár tipů od starších spolužáků na to, jak co nejlépe projít studiem a zároveň si ho užít.


Letos pod vedením olomoucké pobočky proběhly už 18. DoStředy, které se konaly v malebné vesnici Cakov u Viléma. Co na jejich organizaci říká olomoucká manažerka Terka Šmejkalová? "Organizace připadá většinou na manažera pobočky, ale není to jen on, kdo se o běh stará. Je to celý organizační tým, který se na celém běhu podílí." My jsme jen rádi, že máme na olomoucké pobočce skvělý tým, který drží tradici seznamovacích pobytů a že díky nim každý rok stojí za to! "Letos proběhl 18. ročník a mé první DoStředy. K organizaci celé akce mě motivovali hlavně spolužáci, kteří přijeli z minulých ročníků nadšení a já chtěla stejný zážitek vytvořit i pro další budoucí psychology," dodává Terka.



Poprvé se DoStředy konaly také pod záštitou ostravské pobočky. Celý seznamovací kurz se uskutečnil díky skvělým organizátorům z Akčního týmu. Jaké dojmy mají ze svého prvního seznamovacího kurzu? "Myslím si, že nás příprava historicky prvních DoStřed stála spoustu sil, které ale nepřišly vniveč, ba naopak! Studenti prvního ročníku byli skvělí a velmi mile nás překvapilo, s jakou vervou a chutí se do všech aktivit vrhali. Vše jsme zakončili večerním posezením u táboráku. Také nás velmi těší samé pozitivní zpětné vazby. Doufáme, že se u nás DoStředy stanou tradicí a že se můžeme těšit zase na příští rok," reflektuje manažerka ostravské pobočky Dorka Ciencialová.




A my jen dodáváme, že moc děkujeme za skvělou organizaci. Také se na Vás těšíme! Tak zase za rok!




44 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Comentários


bottom of page