top of page
  • admin

Introspekt

Aktualizováno: 20. 5. 2020

Na katedře se může stát, že vám nějaká akce, kurz či přednáška unikne, a jelikož se takové tragédii chceme vyhnout, skupinka odhodlaných a šikovných lidí se rozhodla bojovat s tímto nekončícím problémem, a to vlastním katederním časopisem!

Introspekt je médium, přes které se můžete dovědět o dění na katedře i mimo ni. Šéfredaktorka Barča Kutá nám poskytla něco málo ze zákulisí jeho tvorby: „Pracujeme s tím, co nás baví, časopis stojí na jednotlivcích. Najdete u nás články o tom, co se právě děje na katedře, o psychologii v umění, o meditacích a odpočinku, dobrovolnictví, studiu v zahraničí nebo třeba rozhovory se zajímavými osobnostmi z praxe. Jsme tým asi deseti redaktorů, přispět ale může každý, kdo má o čem psát.“

Také prozradila, že zanedlouho budou v provozu webové stránky (www.introspekt.cz) a navíc vyjde krizové číslo v PDF, kde se mimo jiné dočtete, jak psychicky zvládnout období pandemie nebo jak na současnou situaci reaguje vědecká obec.

Pokud vydání nechcete minout, sledujte novinky na facebookové stránce Psychočasu. A kdybyste se chtěli připojit k časopisu, neváhejte a ozvěte se šéfredaktorce!

Nepromarněte příležitost a zůstaňte informováni i v této době!

125 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page