top of page

Konference Carpe Diem 2023

Aktualizováno: 9. 3. 2023

Milí členové Psychočasu,

rádi bychom vás pozvali na významnou událost roku, a to naší Psychočas konferenci 2023, která se bude konat v Českých Budějovicích24.3 - 26.3. 2023!

 

Konference nese název Carpe Diem, celým úslovím Carpe diem quam minimum credula postero, volně přeloženo jako...

„Využij dne a důvěřuj v budoucnost co nejméně.“


Úsloví odkazuje na nutnost využití všech nabízených příležitostí, s existenciální upomínkou omezenosti lidského života. A právě na život člověka se odkazuje celá konference, ponese se totiž v duchu témat vývojové psychologie.

 

Jistě vás zajímá, s jakými odborníky se letos můžete setkat. Většinu jmen už jsme odhalili na našem Instagramu, pár se ale hned dozvíte z následujícího videa:

Můžete se těšit na plno přednášek, ale i workshopů*. Čekají Vás i diskuse s odborníky z celé republiky, mimo jiné i proto, že každá univerzita, na které se psychologie vyučuje nám pošle svého zástupce. Naskytne se vám však i jedinečná příležitost poslechnout si o diskutovaných tématech i z úst lidí, kteří se s nimi potýkají na vlastní kůži.

V rámci naší konference nezapomínáme na skupinu nepostradatelnou nejen v psychologii, ale v celé společnosti; neziskové organizace, které si pro nás přichystaly témata vývojové problematiky.

Tematicky se dotkneme základních otázek vývoje člověka, mezi které patří dlouhodobý souboj mezi nurture vs nature. Budeme se potýkat i se specifickými fenomény, které si ani automaticky nemusíte asociovat s vývojovou psychologií, ovšem vliv na vývoj jedince mají velký.

 

Těšíte se? My také! Už jenom proto, že se s vámi budeme moct zase setkat.


Tak neváhejte a kupte si svou vstupenku hned - rychle nám mizí!

 

Podrobné a aktuální informace naleznete na webu a Instagramu konference.Plakát konference
.pdf
Download PDF • 1.49MB
 

*Již brzy budou zveřejněny přihlašovací formuláře na jednotlivé workshopy. Jejich kapacita bude omezená.


126 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Kommentare


bottom of page