top of page

Výběrové řízení - Fundraiser

Milí členové, hledáme nové posily do týmu na pozici Fundraisera. Obsadit tuto pozici můžete

právě Vy!


Informace k pozici Fundraisera

 

Úkolem Fundraisera je sehnat finanční prostředky (sponzory a granty) a při těchto příležitostech reprezentovat asociaci. Od Fundraisera očekáváme zodpovědnost, aktivní přístup a příjemné vystupování. Praxe v oboru je výhodou.

Proč se stát Fundraiserem?

Jako Fundraiser získáte praxi do portfolia či životopisu a odměnou pro Fundraisera je

až 25% ze získané částky! Jedná se tedy o jednu z mála placených pozic v asociaci Psychočas.

Jak se stát Fundraiserem?

Fundraiserem pro asociaci Psychočas se může stát kdokoliv. Nemusí se jednat o člena asociace, ani o studenta Psychologie. Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete prosím do 12.11.2020 do 23:59 svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu tajemnik@psychocas.cz. Z přihlášených kandidátů bude Fundraisera volit Předsednictvo asociace Psychočas.


Další informace:


Znáte někoho, kdo se fundraisingu věnuje nebo studuje obor, který má k fundraisingu blízko? Budeme moc rádi, když mu/jí o nás řeknete!

Případné dotazy prosím směřujte na tuto e-mailovou adresu: tajemnik@psychocas.cz.Budeme se těšit na všechny zájemce a voliče.

95 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výběrové řízení 2024 -2026 - stále otevřené pozice

Milí členové Psychočasu, vzhledem ke končícímu funkčnímu období tímto otevíráme výběrové řízení na všechny národní pozice Psychočasu na další funkční období (AR 2024/25 - AR 2025/26) s nástupem od 1.9

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Comments


bottom of page