top of page

Výběrové řízení na celostátní pozice v Psychočasu!

Aktualizováno: 5. 9. 2023

Milí členové Psychočasu,


v termínu 11. - 24. 9. 2023 se můžete hlásit do výběrového řízení na národní pozice Psychočasu pro aktuální funkční období do roku 2024.

 

- OTEVŘENÉ POZICE -

 

Pobočkový manažer Olomouc | Ostrava | Brno se účastní pravidelných schůzek s Radou, komunikuje s vedoucími kateder a koordinátory projektů, rezervuje prostory pro akce a kurzy. Má na starost nábor nových členů, organizaci pobočkových schůzí a celkově je zodpovědný za chod pobočky. Propojíte se s vedením vaší katedry a máte možnost vyzkoušet si vedení týmu.

 

Šéfredaktor časopisu Introspekt spravuje Instagramový profil časopisu, edituje a píše články/příspěvky do jednotlivých vydání, vede tým, který za Introspektem stojí. Mimo jiné spravuje web Introspektu. Budete součástí týmu, který se o náš Psychočas-opis stará.

 

Manažer konference 2024 připravuje studentskou konferenci pro 100-200 účastníků. Jeho práce začíná sestavením týmu, komunikuje s koordinátory týmů, Radou a manažerem příslušné pobočky, kde se konference pořádá. Je zodpovědný za hladký a bezproblémový průběh konference. Získáte spousty kontaktů a velmi cenné zkušenosti, co všechno obnáší organizace takto obsáhlé akce.

 

Vedoucí Trenérského centra má pod taktovkou celé Trenérské centrum, kde si certifikovaní PsychTrenéři i absolventi LTŠ sdílejí a komunikují pracovní nabídky/příležitosti. Komunikuje mimo to s Radou, a to zejména v rozšiřování možností uplatnění Trenérského centra. Vedoucí TC má také na starosti koordinaci a organizaci Letní trenérské školy, kterou Trenérské centrum každoročně pořádá. Podmínkou pro kandidování na tuto pozici je doložení kopie certifikátu o absolvování LTŠ.

 

Projektový manažer má na starost přípravu a realizaci celorepublikových akcí, projektů, kurzů a přednášek. Hlavní náplní je od oslovování lektorů, komunikace s účastníky, Radou, ostatními manažery, přes zajištění propagace, kontrolu plateb, až po vystavení potvrzení. Získáte spousty nových kontaktů a vyzkoušíte si důležitost time-managementu v praxi!

 

Své kandidátní listiny (naleznete níže), motivační dopis a životopis (případně další dokumenty, viz požadované dle pozic), zasílejte, prosím, v uvedeném termínu na e-mail: tajemnik@psychocas.cz .

Každý kandidát může kandidovat až na 2 pozice. Na každou pozici bude Radou zvolen kandidát s nejvyšším počtem hlasů. Pokud tak nastane u obou pozic, na které se kandidát přihlásil, bude nominován na jím preferovanou. Vyhlášení výsledků proběhne na sociálních sítích a zde na webu v termínu 25. 9. - 1. 10. 2023.


Pevně věříme, že Vámi zvolená pozice pro Vás bude přínosem nejen v budoucím profesním, ale i osobním životě a nabyté zkušenosti zhodnotíte i mimo náš spolek.

Tak neváhejte, podejte svou přihlášku a přidejte se do týmu Psychočasu! Předáme Vám know-how, budeme Vám oporou a společně tak spolek zase o kousek pozvedneme.

kandidátní listina září 2023
.docx
Stáhnout DOCX • 258KB

Kandidátům přejeme hodně štěstí ve výběrovém řízení!


77 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výběrové řízení 2024 -2026 - stále otevřené pozice

Milí členové Psychočasu, vzhledem ke končícímu funkčnímu období tímto otevíráme výběrové řízení na všechny národní pozice Psychočasu na další funkční období (AR 2024/25 - AR 2025/26) s nástupem od 1.9

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Commenti


bottom of page