top of page

Výběrové řízení na národní pozice!

Aktualizováno: 23. 3. 2023

Milí členové Psychočasu,

v termínu 20.3. - 2.4. 2023 se můžete hlásit do výběrového řízení na národní pozice Psychočasu pro aktuální funkční odbobí do roku 2024.

 

Otevřené pozice:

Pobočkový manažer Praha | Olomouc se účastní pravidelných schůzek s Radou, komunikuje s vedoucími kateder a koordinátory projektů, rezervuje prostory pro akce a kurzy. Má na starost nábor nových členů, organizaci pobočkových schůzí a celkově je zodpovědný za chod pobočky. Propojíte se s vedením vaší katedry a máte možnost vyzkoušet si vedení lidí.


Fundraiser ve své pozici má za úkol shánět finanční prostředky (sponzory a granty) a při těchto příležitostech reprezentovat asociaci. Od Fundraisera očekáváme zodpovědnost, aktivní přístup a příjemné vystupování. Praxe v oboru je výhodou. Jako Fundraiser získáte praxi do portfolia či životopisu a odměnou pro Fundraisera je 10 % ze získané částky! Jedná se tedy o jednu z mála placených pozic v asociaci Psychočas.


Šéfredaktor časopisu Introspekt spravuje Instagramový profil časopisu, edituje a píše články/příspěvky do jednotlivých vydání, vede tým, který za Introspektem stojí. Mimo jiné spravuje web Introspektu. Budete součástí týmu, který se o náš Psychočas-opis stará.


EFPSA Member Representative zprostředkovává kontakt mezi Psychočasem a EFPSA (nebo-li European Federation of Psychology Student'S Associations). EFPSA je organizace sdružující studentské spolky napříč celou Evropou (více: https://efpsa.org/ ). Úkolem Member Representative je tedy účast na měsíčních on-line poradách EFPSA a HR meetingu. Dále také správa Facebookového profilu a stránek na Wikipedii, vyřizování e-mailů ze strany EFPSA a propagace EFPSA na sociálních sítích. Kandidát musí ovládat anglický jazyk na úrovni B1-B2, jelikož komunikace s EFPSA probíhá v angličtině. Máte jedinečnou šanci procvičit si anglický jazyk a také získat kontakty na absolventy a studenty z psychologie z celé Evropy!


Manažer konference 2024 připravuje studentskou konferenci pro 100-200 účastníků. Jeho práce začíná sestavením týmu, komunikuje s koordinátory týmů, Radou a manažery pobočky. Je zodpovědný za hladký a bezproblémový průběh konference. Získáte spousty kontaktů a velmi cenné zkušenosti, co všechno obnáší organizace takto obsáhlé akce.

 

Své kandidátní listiny (naleznete níže), motivační dopis a životopis, zasílejte, prosím, v uvedeném termínu na e-mail: tajemnik@psychocas.cz .


Každý kandidát může kandidovat až na 2 pozice. Na každou pozici bude Radou zvolen kandidát s nejvyšším počtem hlasů. Pokud tak nastane u obou pozic, na které se kandidát přihlásil, bude nominován na jím preferovanou. Vyhlášení výsledků proběhne na sociálních sítích a zde na webu v termínu 3. - 9.4. 2023.


Pevně věříme, že Vámi zvolená pozice pro Vás bude přínosem nejen v budoucím profesním, ale i osobním životě a nabyté zkušenosti zhodnotíte i mimo náš spolek.


Tak neváhejte, podejte svou přihlášku ještě dnes a přidejte se do týmu Psychočasu! Předáme Vám know-how, budeme Vám oporou a společně tak spolek zase o kousek pozvedneme.


Kandidátům přejeme hodně štěstí ve výběrovém řízení!


kandidatni_listina_duben2023
.docx
Stáhnout DOCX • 339KB

140 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Comments


bottom of page