top of page

Volby do národních pozic pro akademický rok 2022-2024!

Vážení a milí členové Psychočasu,

v termínu 6. 9. - 12. 9. (do 19:00) se můžete hlásit do výběrového řízení na národní pozice Psychočasu (viz níže).


Své kandidátní listiny (naleznete níže), motivační dopis a životopis, zasílejte, prosím, v uvedeném termínu na e-mail: tajemnik@psychocas.cz .


Každý kandidát může kandidovat až na 2 pozice. Na každou pozici bude Radou zvolen kandidát s nejvyšším počtem hlasů. Pokud tak nastane u obou pozic, na které se kandidát přihlásil, bude nominován na jím preferovanou. Vyhlášení výsledků proběhne na sociálních sítích a zde na webu dne 12.9. ve 20:00.


Pevně věříme, že Vámi zvolená pozice pro Vás bude přínosem nejen v budoucím profesním, ale i osobním životě a nabyté zkušenosti zhodnotíte i mimo náš spolek.


Tak neváhejte, podejte svou přihlášku ještě dnes a přidejte se do týmu Psychočasu! Předáme Vám know-how, budeme Vám oporou a společně tak spolek zase o kousek pozvedneme.


Otevřené pozice:

Projektový manažer má na starost přípravu a realizaci celorepublikových akcí, projektů, kurzů a přednášek. Hlavní náplní je od oslovování lektorů, komunikace s účastníky, Radou, ostatními manažery, přes zajištění propagace, kontrolu plateb, až po vystavení potvrzení. Získáte spousty nových kontaktů a vyzkoušíte si důležitost time-managementu v praxi!


HR manažer řídí svůj HR tým, spravuje členství a členské poplatky, shromažďuje údaje o členech, zasílá členům informace a Newsletter. Povedete tým složený ze studentů psychologie, kteří Vám budou po ruce a budete tak společně propojovat všechny členy, nejen studenty psychologie, z celé ČR.


EFPSA Member Representative zprostředkovává kontakt mezi Psychočasem a EFPSA (nebo-li European Federation of Psychology Student'S Associations). EFPSA je organizace sdružující studentské spolky napříč celou Evropou (více: https://efpsa.org/ ). Úkolem Member Representative je tedy účast na měsíčních on-line poradách EFPSA a HR meetingu. Dále také správa Facebookového profilu a stránek na Wikipedii, vyřizování e-mailů ze strany EFPSA a propagace EFPSA na sociálních sítích. Kandidát musí ovládat anglický jazyk na úrovni B1-B2, jelikož komunikace s EFPSA probíhá v angličtině. Máte jedinečnou šanci procvičit si anglický jazyk a také získat kontakty na absolventy a studenty z psychologie z celé Evropy!


Kandidátům přejeme hodně štěstí ve výběrovém řízení!


kandidátní listina2022
.docx
Stáhnout DOCX • 273KB


150 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Comments


bottom of page