top of page

Volby: EFPSA MR & Koordinátor Trenérského centra

Asociace Psychočas hledá nového Koordinátora trenérského centra a nového EFPSA- Member Representative of the Czech Republic!


Co bude náplní těchto pozic a proč se přihlásit?Koordinátor Trenérského centra Psychočas


Úkolem koordinátora Trenérského centra je motivovat členy a pečovat o ně, vést schůzky, organizovat během semestru aktivity pro komunitu trenérů a absolventů Letní trenérské školy a koordinovat Trenérský tým.

Na tuto pozici hledáme aktivního člena Psychočasu, kterému nechybí nadšení a má motivaci se dále rozvíjet. Podmínkou je být absolventem Letní trenérské školy.

Zkušenosti s vedením týmu nebo titul PsychTrenér je výhodou.


Věříme, že Vám tato pozice přinese mnoho cenných zkušeností s vedením týmu a také si budete moci zlepšit své schopnosti organizace a koordinace!EFPSA- Member Representative of the Czech Republic


Member Representative zprostředkovává kontakt mezi Psychočasem a EFPSA (neboli European Federation of Psychology Students’ Associations). EFPSA je organizace sdružující studentské spolky napříč celou Evropou (více informací ZDE).

Úkolem Member Representative je tedy účast na měsíčních online poradách EFPSA a HR meetingu. Dále také správa Facebookového profilu a stránek na Wikipedii, vyřizování e-mailu ze strany EFPSA a propagace EFPSA na sociálních sítích.

Kandidát musí být aktivním členem asociace Psychočas a ovládat anglický jazyk na úrovni B1-B2, jelikož komunikace s EFPSA probíhá v angličtině.


Máte jedinečnou šanci procvičit si anglický jazyk a také získat kontakty na absolventy a studenty psychologie z celé Evropy!Pokud máte zájem o jakoukoliv pozici, zašlete nám Váš životopis a motivační dopis na adresu tajemnik@psychocas.cz do půlnoci 25.2.2021.


V případě dotazů se neváhejte ozvat na e-mail tajemnik@psychocas.cz, nebo info@psychocas.cz.


Těšíme se na Vás!

66 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Comments


bottom of page