Volby: EFPSA MR & Koordinátor Trenérského centra

Asociace Psychočas hledá nového Koordinátora trenérského centra a nového EFPSA- Member Representative of the Czech Republic!


Co bude náplní těchto pozic a proč se přihlásit?Koordinátor Trenérského centra Psychočas


Úkolem koordinátora Trenérského centra je motivovat členy a pečovat o ně, vést schůzky, organizovat během semestru aktivity pro komunitu trenérů a absolventů Letní trenérské školy a koordinovat Trenérský tým.

Na tuto pozici hledáme aktivního člena Psychočasu, kterému nechybí nadšení a má motivaci se dále rozvíjet. Podmínkou je být absolventem Letní trenérské školy.

Zkušenosti s vedením týmu nebo titul PsychTrenér je výhodou.


Věříme, že Vám tato pozice přinese mnoho cenných zkušeností s vedením týmu a také si budete moci zlepšit své schopnosti organizace a koordinace!EFPSA- Member Representative of the Czech Republic


Member Representative zprostředkovává kontakt mezi Psychočasem a EFPSA (neboli European Federation of Psychology Students’ Associations). EFPSA je organizace sdružující studentské spolky napříč celou Evropou (více informací ZDE).

Úkolem Member Representative je tedy účast na měsíčních online poradách EFPSA a HR meetingu. Dále také správa Facebookového profilu a stránek na Wikipedii, vyřizování e-mailu ze strany EFPSA a propagace EFPSA na sociálních sítích.

Kandidát musí být aktivním členem asociace Psychočas a ovládat anglický jazyk na úrovni B1-B2, jelikož komunikace s EFPSA probíhá v angličtině.


Máte jedinečnou šanci procvičit si anglický jazyk a také získat kontakty na absolventy a studenty psychologie z celé Evropy!Pokud máte zájem o jakoukoliv pozici, zašlete nám Váš životopis a motivační dopis na adresu tajemnik@psychocas.cz do půlnoci 25.2.2021.


V případě dotazů se neváhejte ozvat na e-mail tajemnik@psychocas.cz, nebo info@psychocas.cz.


Těšíme se na Vás!

55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí členové, v termínu od 13.6. - 19.6.2022 se můžete hlásit do výběrového řízení na národní pozice Psychočasu, které jsou popsány níže. Své kandidátní listiny (naleznete níže) a motivační dopisy pos

Vyhlašujeme výběrové řízení do Rady a Revizní komise spolku na akademický rok 2022/2023! Budete mít jedinečnou šanci vyzkoušet si vedení spolku, vedení manažerů poboček a dalších skvělých studentů, kt