top of page

Volby na post prezidenta a podzimní členské shromáždění

Aktualizováno: 3. 10. 2023

Milí členové,

srdečně Vás tímto zveme na Členské shromáždění, které se bude konat v neděli 8. 10. 2023 v čase od 10:00 do 11:00 hodin v prostorách katedry psychologie (učebna 340) - Vodární 6 (779 00 Olomouc).


Vstup do budovy je zajištěn hromadně, z tohoto důvodu vás prosíme o včasný příchod.


v učebně 340 (vstup do budovy bude před začátkem shromáždění zajištěn, přijďte proto, prosím, včas).Důvodem svolání členského shromáždění jsou volby na pozici Prezidenta organizace.

 

Prezident spolku je nejvyšší pozice v organizaci Psychočas, z.s.. Jeho úkolem je hlavně zajištění chodu celého spolku a jeho reprezentace. Je v čele Rady, tedy vedoucího orgánu, společně s tajemníkem a viceprezidentem.


Jeho hlavními úkoly jsou:

- rozhodování o budoucnosti a směřování Psychočasu

- svolávání a vedení Členského shromáždění

- reprezentace spolku v členských asociacích a na veřejnosti

- finanční správa spolku

- komunikace s právníky a účetními

- správa smluv a legislativních dokumentů

- odpovědnost za fungování celého spolku (statutární orgán; komunikace s účetní, správa účtu a financí; řízení členských schůzí, schůzí předsednictva a rady; dohlížení nad fungováním celého spolku, určování jeho směřování; řešení provozních záležitostí; řešení konfliktů; podpis smluv a jiných legislativních dokumentů; hlavní odpovědnost za celý spolek)

 

Nebojte se a využijte této jedinečné příležitosti vést celostátní spolek. Věříme, že ze získaných zkušeností budete čerpat po celý život i mimo Psychočas. Pokud Vás tato pozice láká a chcete kandidovat, zašlete vyplněnou kandidátní listinu (viz příloha), motivační dopis a životopis v termínu 11. - 24 .9. 2023 na e-mail: tajemnik@psychocas.cz. Volby pak proběhnou na zmiňovaném členském shomáždění.


Členské shromáždění je povinné pro všechny členy spolku s právem hlasovat. Právo hlasovat mají dle stanov spolku všichni členové - studenti.


Pokud se z važných důvodů nebudete moci zúčastnit, vyplňte prosím plnou moc (naleznete níže) a tu odevzdejte manažerovi své pobočky (týká se pouze členů-studentů). Plná moc opravňuje manažera pobočky uplatnit Vaše hlasovací právo pouze pro účely tohoto Členského shromáždění.


Předem děkujeme za váš čas a těšíme se na vás!

 
kandidátní-listina-říjen-2023
.docx
Stáhnout DOCX • 258KB
Plná-moc-ČS-říjen-2023
.docx
Stáhnout DOCX • 241KB


41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výběrové řízení 2024 -2026 - stále otevřené pozice

Milí členové Psychočasu, vzhledem ke končícímu funkčnímu období tímto otevíráme výběrové řízení na všechny národní pozice Psychočasu na další funkční období (AR 2024/25 - AR 2025/26) s nástupem od 1.9

Opakované volby na tajemníka proběhnou on-line!

Čekají nás online Opakované volby na pozici Tajemníka, ty proběhnou v rámci Členského shromáždění v neděli 14.4.2024 v 18:30 přes platformu Discord. Účast na shromáždění je povinná a tentokrát z organ

Comments


bottom of page