Členství

Jako člen budete mít možnost čerpat slevy a výhody spojené se spolkem Psychočas, více se zapojit do chodu asociace, mít na určené akce vstupy zadarmo, či za zvýhodněnou cenu, ale hlavně budete v centru dění!

Členství je aktuálně platné do konce akademického roku 2019/2020 a zároveň pro akademický rok 2020/2021 a činí 150,- Kč.

Výhody:

  • členství na celý akademický rok

  • volné či zvýhodněné vstupy na přednášky a kurzy

  • sleva na akreditovaný Kurz krizové intervence

  • sleva na vstupné každoroční Konference

Registrace nového člena

Adresa trvalého bydliště:

Studium:

arrow&v
Aktuální typ členství

Aktivním členem je jedinec, který se v minulosti či současnosti zapojil do organizace projektu či jiné události spojené se spolkem Psychočas, z.s. či je aktuálně ve vedení jakéhokoliv projektu nebo akce.


Výběrem pasivního/aktivního členství si NEVOLÍTE svou budoucí pozici ve spolku. Výběr je pouze o vaší AKTUÁLNÍ pozici. Pokud máte zájem o to, stát se aktivním členem, je třeba projít řádným výběrovým řízením dle Stanov a Volebního řádu spolku. V případě zájmu kontaktujte manažera své pobočky

Odesláním přihlášky berete na vědomí, že spolek Psychočas, z.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) a zároveň se zavazujete dodržovat Stanovy spolku

NAPIŠTE NÁM!

Korespondenční adresa

Vodární 6, Olomouc 771 80

  • White Instagram Icon