top of page

Členství

Přidejte se k nám!
Jako člen máte možnost čerpat slevy na akce pořádané spolkem Psychočas, můžete se zapojit do chodu asociace, ale hlavně budete v centru dění!

 

Jestliže máte zájem o jeho prodloužení členství (jste aktuální člen) na nový akademický rok, prosím zaplaťte členský poplatek. Aktuální členové nemusí odesílat žádnou přihlášku, stačí jen odeslat platbu za členský poplatek (250 Kč) na č. účtu: 2901774686/2010.

Pokud jste nováček, a chcete se připojit do spolku, prosím, vyplňte online přihlášku níže, a poté vytiskněte tištěnou přihlášku, která se vám zobrazí po odeslání online přihlášky. Tištěnou přihlášku je potřeba zaslat na adresu Vodární 6, Olomouc, nebo předat do rukou manažera vaší pobočky.
 

Výhody:

  • členství na celý akademický rok

  • volné či zvýhodněné vstupy na přednášky a kurzy

  • sleva na akreditovaný Kurz krizové intervence

  • sleva na vstupné konference

Spolek rozlišuje dva typy členství. Je možné se zaregistrovat jako člen-student, tedy jako jedinec, který aktuálně studuje obor psychologie na jakékoliv vysoké škole v ČR. Druhou možností je zaregistrovat se jako člen-absolvent, tedy jako jedinec, který má úspěšně ukončený obor psychologie s jakýkoliv titulem a aktuálně již ve studiu psychologie nepokračuje. V obou případech je možné čerpat veškeré výhody, které spolek nabízí.

Registrace nového člena

Adresa trvalého bydliště:

Studium:

arrow&v
Aktuální typ členství

Odesláním přihlášky berete na vědomí, že spolek Psychočas, z.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) a zároveň se zavazujete dodržovat Stanovy spolku

bottom of page