top of page

Členství

Přidejte se k nám!
Jako člen máte možnost čerpat slevy na akce pořádané spolkem Psychočas, můžete se zapojit do chodu asociace, ale hlavně budete v centru dění!

Jestliže máte zájem o jeho prodloužení členství (jste aktuální člen) na nový akademický rok, prosím zaplaťte členský poplatek. Aktuální členové nemusí odesílat žádnou přihlášku, stačí jen odeslat platbu za členský poplatek (350 Kč) na č. účtu: 2901774686/2010.

Pokud jste nováček, a chcete se připojit do spolku, prosím, vyplňte online přihlášku níže.

Výhody

  • členství na celý akademický rok

  • volné či zvýhodněné vstupy na přednášky a kurzy

  • sleva na akreditovaný Kurz krizové intervence

  • sleva na vstupné konference

Spolek rozlišuje dva typy členství. Je možné se zaregistrovat jako člen-student, tedy jako jedinec, který aktuálně studuje obor psychologie na jakékoliv vysoké škole v ČR. Druhou možností je zaregistrovat se jako člen-absolvent, tedy jako jedinec, který má úspěšně ukončený obor psychologie s jakýkoliv titulem a aktuálně již ve studiu psychologie nepokračuje. V obou případech je možné čerpat veškeré výhody, které spolek nabízí.

Zaplacení členství

Zaplacení členství

Cena členství činí

350 Kč

na celý jeden rok.

Registrace nového člena

Adresa trvalého bydliště:

Studium:

Aktuální typ členství

Odesláním přihlášky berete na vědomí, že spolek Psychočas, z.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) a zároveň se zavazujete dodržovat Stanovy spolku.

Děkujeme za odeslání!

Po odeslání formuláře prosím následujte pokyny k uhrazení ročního členského poplatku v potvrzovacím emailu, který Vám bude doručen.

bottom of page