Členství

Přidejte se k nám!
Jako člen máte možnost čerpat slevy na akce pořádané spolkem Psychočas, můžete se zapojit do chodu asociace, ale hlavně budete v centru dění!

 

Členství činí 150,- Kč na jeden akademický rok.

Výhody:

  • členství na celý akademický rok

  • volné či zvýhodněné vstupy na přednášky a kurzy

  • sleva na akreditovaný Kurz krizové intervence

  • sleva na vstupné konference

Spolek rozlišuje dva typy členství. Je možné se zaregistrovat jako pasivní člen a čerpat výhody. Nebo se přidejte do jakéhokoliv projektu a staňte se aktivním členem. Jako aktivní člen můžete také čerpat benefity spojené se členstvím a k tomu se budete podílet na chodu spolku! Pokud v žádném projektu nejste a rádi byste se zapojili, neváhejte se ozvat manažerovi své pobočky.

Členem spolku Psychočas se může stát jakýkoliv student vysokoškolského programu psychologie v České republice
 

Registrace nového člena

Adresa trvalého bydliště:

Studium:

arrow&v
Aktuální typ členství

Aktivním členem je jedinec, který se v minulosti či současnosti zapojil do organizace projektu či jiné události spojené se spolkem Psychočas, z.s. či je aktuálně ve vedení jakéhokoliv projektu nebo akce.


Výběrem pasivního/aktivního členství si NEVOLÍTE svou budoucí pozici ve spolku. Výběr je pouze o vaší AKTUÁLNÍ pozici. Pokud máte zájem o to, stát se aktivním členem, je třeba projít řádným výběrovým řízením dle Stanov a Volebního řádu spolku. V případě zájmu kontaktujte manažera své pobočky

Děkujeme za odeslání! Na e-mailu tě čekají další instrukce

Odesláním přihlášky berete na vědomí, že spolek Psychočas, z.s. zpracovává Vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) a zároveň se zavazujete dodržovat Stanovy spolku