DoStředy

DoStředy jsou tradičním seznamovacím pobytem pro studenty 1. ročníku prezenční formy studia. DoStředy se konají pro studenty psychologie v Olomouci a v Ostravě.


Víme, že první dny studia jsou náročné, a proto máte jedinečnou šanci poznat své nové spolužáky, některé učitele, ale i starší studenty, kteří Vám předají spoustu rad a užitečných informací. Nebojte a pojeďte si s námi užít táborák, seznamovací hry a získejte nové zážitky. Můžete se také zúčastnit zajímavých přednášek a workshopů, které Vám pomohou s úspěšným startem vysokoškolského života!


Ale seznamovák nekončí odjezdem zpět, zájemce poté čeká krátké seznámení s důležitými místy ve městě jejich studia. Nenechte si ujít tuto příležitost navázat první vztahy, získat praktické informace, užít si legraci a přijeďte i Vy!

Informace pro studenty Univerzity Palackého:


Místo: Cakov u Vilémova – chata domu dětí a mládeže Litovel
Datum: 15. 9. – 18. 9. 2020
Cena: 1300,-  v ceně: plná penze, ubytování, pracovní materiál, cesta zpět do Olomouce)

Upozorňujeme, že cesta na pobyt není organizována spolkem Psychočas a je třeba si ji obstarat individuálně.

Informace pro studenty Ostravské univerzity:


Místo: H-Resort, Kunčice pod Ondřejníkem 
Datum: 14. 9. – 16. 9. 2020
Cena: 1300,- (v ceně: plná penze, ubytování, pracovní materiál)

Upozorňujeme, že studenti Ostravské univerzity si cestu na seznamovací kurz a zpět zařizují individuálně. Je možné jet s organizačním týmem v den konání kurzu z Ostravy – pro více informací sledujte facebookovou událost

NAPIŠTE NÁM!

Korespondenční adresa

Vodární 6, Olomouc 771 80

  • White Instagram Icon