favi_edited.jpg

Kdo jsme

Jsme studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost realizovat své akce a projekty. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené.

Máte zajímavý nápad a chcete ho s námi probudit k životu? Nebo se chcete stát členem a čerpat výhody? Přidejte se k nám!

Jsme tu pro vás, ale bez vás bude naše existence jen poloviční.

602 223 634
Prezidentka FOTO.JPG

Adéla Ostárková

Prezidentka

Máte nějaké otázky k projektům Psychočasu, k partnerství nebo propagaci? Víte, jak  bychom mohli naši práci zlepšit? Máte na srdci nějakou stížnost? Ozvěte se a všechno společně probereme!

Viceprezient FOTO.JPG

Denisa Hadžiosmanovičová

Viceprezident

Neváhejte se na mě obrátit v případech, kdy si nebudete vědět rady v souvislosti se členstvím, v případě zájmu o vážnou spolupráci se spolkem Psychočas, či jiných otázek, u kterých si nebudete jistí, komu napsat. Společně řešení jistě najdeme.

Manažer_Ostrava_FOTO.jpg

Bc. Dorota Ciencialová

Tajemník

S čím za mnou? Otázky členství, voleb a kandidatury, otázky kurzů krizové intervence.

Kdo je za tím

Olomouc FOTO.JPG

Hana Filipová

Manažerka pobočky Olomouc

Jestli máte jakýkoliv dotaz či nějakou záležitost ohledně Olomoucké pobočky, jsem tu pro vás. Ráda zodpovím otázky ohledně projektů a členství, nebojte se na mě obrátit.

Ostrava FOTO.JPG

David Peca

Manažer pobočky Ostrava

Pokud máte jakýkoliv dotaz k ostravské pobočce Psychočasu, neváhejte se na mě obrátit. Rád zodpovím všechny otázky o chodu naší pobočky, jednotlivých projektech či případném členství.

favi_edited.jpg

Kateřina Kadeřábková

Manažerka pobočky České Budějovice

Pokud se dostanete do situace, kdy si nebudete vědět s něčím rady, nebudete si jisti, či budete mít nějaké dotazy, ať už na mě či na pobočku v Českých Budějovicích, jsem zde pro Vás, ráda Vám budu nápomocná. Jsem otevřená jakémukoliv návrhu a nápadům, uvítám zpětnou vazbu z Vaší strany. Věřím, že společnými silami něco vymyslíme.

favi_edited.jpg

Již brzy!

Manažer pobočky Praha

Již brzy zveřejníme další informace ohledně nového manažera pražské pobočky.

Brno FOTO.JPG

Patrik Bartys

Manažer pobočky Brno

Jsi nový v Brně? Nevíš, kde je „Pod hodinama“? Jak se máš vyznat v ISu? Nebo si jenom chceš někam zahrát deskovky? Tak přesně Tobě dokážeme pomoct. Stačí se nám jenom ozvat. Tak na co čekáš!

Projektový manažer FOTO.JPG

Bc. Karolína Honzíková

Projektová manažerka

Vítám jakékoliv dotazy ke kurzům, projektům a přednáškám. Ráda také zodpovím otázky ohledně akreditací, registrací nebo průběhu akcí.

Hr manažer FOTO.JPG

Bc. Eliška Olachová

HR manažerka

Přidáš se k nám? Ráda dodám informace ohledně aktuálně volných pozic a můžeme se spolu pobavit o možnostech spolupráce. Dále ráda zodpovím dotazy týkající se členství, členských poplatků, přihlášek nebo změn osobních údajů.

PR manažerka 2 FOTO.jpeg

 Barbora Štarhová

PR manažerka

Jestliže máte otázky ohledně našich sociálních sítí, nebo byste s námi rádi probrali propagaci, neváhejte se na mě obrátit.

Manažer konference FOTO.JPG

Adéla Vyhňáková

EFPSA Member Representative

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně EFPSA, o fungování organizace, nebo Vás zajímají její projekty a cíle, neváhejte se na mě obrátit. Moc ráda všechny dotazy zodpovím.