top of page
psychocas_edited.jpg

Kdo jsme

Jsme studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost realizovat své akce a projekty. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené.

Máte zajímavý nápad a chcete ho s námi probudit k životu? Nebo se chcete stát členem a čerpat výhody? Přidejte se k nám!

Jsme tu pro vás, ale bez vás bude naše existence jen poloviční.

HR.jpg

Natalia Trocino

Prezidentka

Jsem hlavní osobou zodpovĕdnou za vnĕjší komunikaci spolku a jeho reprezentování. Obrátit se na mĕ můžete hlavnĕ se záležitostmi souvisejícími s financemi spolku, jeho reprezentací a nabídek na spolupráci.

favi.jpg

Eliška Pavlová

Manažerka pobočky Olomouc

Jestli máte jakýkoliv dotaz či nějakou záležitost ohledně Olomoucké pobočky, jsem tu pro vás. Ráda zodpovím otázky ohledně projektů a členství, nebojte se na mě obrátit.

HR.jpg

Natalia Trocino

HR manažerka

Přidáš se k nám? Ráda dodám informace ohledně aktuálně volných pozic a můžeme se spolu pobavit o možnostech spolupráce. Dále ráda zodpovím dotazy týkající se členství, členských poplatků, přihlášek nebo změn osobních údajů.

Praha.jpg

Klára Jindrová

Manažerka pobočky Praha

Studuješ psychologii v Praze? Objevují se Ti v hlavě různé otázky nebo nejasnosti? Nebo by sis chtěl/a vyzkoušet, jaké to je organizovat různé akce? Chceš spojovat své budoucí kolegy s odborníky na duševní zdraví? Tak to jsme tu právě pro Tebe! Pokud Tě napadají jakékoli otázky ať už k fungování pražské pobočky Psychočasu a k našim projektům nebo jen chceš najít "Freuda visícího z domu", můžeš se na mě obrátit. Jsem tu pro vás! Stejně tak jako celá pražská pobočka Psychočasu!

viceprezident.jpg

Tereza Matějková

Viceprezidentka

Neváhejte se na mě obracet v případech, kdy si nevíte rady se členstvím a v případě zájmu o spolupráci s naším spolkem Psychočas, či v jiných dotazech, kdy nevíte, na koho se obrátit. Společně řešení najdeme vždy.

405196940_1670553036768690_6135131839519583103_n.png

Tadeáš Curylo

Manažer pobočky Ostrava

Ahoj! U nás v Ostravě rádi uvítáme všechny aktivní zájemce o studium psychologie a zvláště ty, kteří chtějí své poznání a dovednosti v této oblasti rozvíjet i jinak, než jen v běžném formátu studia na VŠ. Obrátit se na mě můžete s jakýmkoliv dotazem ohledně akcí a jednotlivých týmů, kterých je v Ostravě celá řada. Dále s čímkoliv, co souvisí se samotnou pobočkou a jejím fungováním, novým nápadem či s dotazem na samotné studium. Nebojte se ozvat, jsme tu pro Vás!

PR.jpg

Sofia Nurtdinova

PR manažerka

Funkcí PR manažera je správa sociálních sítí, například Instagram či Facebook. PR tým se zabývá propagací akcí, projektů a vytvářením vzdělávacího obsahu. Jestliže byste chtěli projednat zajímavou propagaci, tak neváhejte se na mě obrátit.

405191158_6893601274088294_3172592686130299883_n.png

Linda Nedomová

Manažerka pobočky Brno

Jsi v Brně nový? Jdeš studovat psychologii a zatím se s nikým moc neznáš? Nebo nevíš, jak se vyznat na vysoké? Tak přesně pro Tebe je tu náš tým Psychočasu Brno. Na našich akcích se seznámíš nejen se svými spolužáky, ale taky se studenty psychologie z vyšších/nižších ročníků. Pokud jsi akční typ člověka, tak se můžeš dokonce stát členem našeho týmu a podílet se na organizaci některých projektů či eventů. A to se vyplatí Horste! Tak se nám určitě ozvi. Budeme se těšit.

tajemnik.jpg

Markéta Chmelíková

Tajemnice

Pokud máte nápad, jak můžeme naši činnost zlepšit, neváhejte se mi ozvat. Můžete se na mne obracet i v případě otázek týkajících se kandidatury nebo pokud si nejste jisti na koho dotaz směřovat.

cb.jpg

Simona Vorlíčková

Manažerka pobočky České Budějovice

Zajímají tě psychologické akce v Českých Budějovicích? Moc rádi se s tebou na nich potkáme! Pokud máš jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, nebo zpětnou vazbu k fungování budějovické pobočky, tak se na mě neváhej obrátit. Ráda s tebou proberu tvé nápady a podněty a budu ještě radši, pokud je společně zrealizujeme.

NinaBlašková.jpg

Nina Blašková

EFPSA Member Representative

Psychočas zastupuji v EFPSA - což je Evropská federace psychologických asociací.

Pokud máš zájem o účast na celoevropských kongresech, stáži v zahraničí, výměnném pobytu, ale i online workshopu či přednášce na jakékoliv z psychologických témat nebo by sis přál publikovat své výzkumy mimo ČR, neváhej se na mě obrátit. EFPSA totiž mj. zprostředkovává také kontakt s mnoha odborníky po celé Evropě a může ti tak dopomoci rozšířit obzory a prohloubit odborné vědomosti.

favi.jpg

(zatím neobsazeno)

Projektový manažer

Uvítám jakékoliv náměty a připomínky ke kurzům, projektů, přednáškám a ostatním celorepublikovým aktivitám. Rád zodpovím všechny Vaše otázky, které vzniknou vzhledem k těmto akcím, ať už se budou týkat akreditací, termínů, nebo volných míst. A s ještě větší radostí je pro Vás připravíme.

bottom of page