Kdo jsme

Jsme studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost realizovat své akce a projekty. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené.

Máte zajímavý nápad a chcete ho s námi probudit k životu? Nebo se chcete stát členem a čerpat výhody? Přidejte se k nám!

Jsme tu pro vás, ale bez vás bude naše existence jen poloviční.

Kdo je za tím

Tereza Šmejkalová

Manažerka pobočky Olomouc

Jestli máte jakýkoliv dotaz či nějakou záležitost ohledně Olomoucké pobočky, jsem tu pro vás. Ráda zodpovím otázky ohledně projektů a členství, nebojte se na mě obrátit :)

Dorota Ciencialová

Manažerka pobočky

Ostrava

Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně ostravské pobočky Psychočasu, neváhejte se na mě
obrátit. Jsem tady pro Vás každý den, celý den. Ráda zodpovím všechny otázky o chodu naší
pobočky, jednotlivých projektech či případném členství. Věřím, že společně si poradíme.

Michaela “Mija“ Adamová

Manažerka pobočky 

České Budějovice

Pokud se dostanete do situace, kdy si nebudete vědět s něčím rady, nebudete si jisti, či budete mít nějaké dotazy, ať už na mě či na pobočku v Českých Budějovicích, jsem zde pro Vás, ráda Vám budu nápomocná. Jsem otevřená jakémukoliv návrhu a nápadům, uvítám zpětnou vazbu z Vaší strany. Věřím, že společnými silami něco vymyslíme.

Adéla Ostárková

Prezidentka

602 223 634

Máte nějaké otázky k projektům Psychočasu, k partnerství nebo propagaci? Víte, jak  bychom mohli naši práci zlepšit? Máte na srdci nějakou stížnost? Ozvěte se a všechno společně probereme!

Denisa Hadžiosmanovičová

Viceprezident

Neváhejte se na mě obrátit v případech, kdy si nebudete vědět rady v souvislosti se členstvím, v případě zájmu o vážnou spolupráci se spolkem Psychočas, či jiných otázek, u kterých si nebudete jistí, komu napsat. Společně řešení jistě najdeme.

Pavla Macečková

Tajemník

S čím za mnou? Otázky členství, voleb a kandidatury, otázky kurzů krizové intervence.

Karolína Lísková

Projektový manažer

Vítám jakékoliv dotazy ke kurzům, projektům a přednáškám. Ráda také zodpovím otázky ohledně akreditací, registrací nebo průběhu akcí.

Daniela Bartečková 

PR manažer

Jestliže máte otázky ohledně našich sociálních sítí, nebo byste s námi rádi probrali propagaci, neváhejte se na mě obrátit.

Martina Kvapilová

EFPSA Member Representative

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně EFPSA, o fungování organizace, nebo vás zajímají její projekty a cíle, neváhejte se na mě obrátit. Moc ráda všechny dotazy zodpovím.

NAPIŠTE NÁM!

Korespondenční adresa

Vodární 6, Olomouc 771 80

  • White Instagram Icon