top of page
favi_edited.jpg

Kdo jsme

Jsme studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost realizovat své akce a projekty. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené.

Máte zajímavý nápad a chcete ho s námi probudit k životu? Nebo se chcete stát členem a čerpat výhody? Přidejte se k nám!

Jsme tu pro vás, ale bez vás bude naše existence jen poloviční.

HR.jpg

Natalia Trocino

HR manažerka

Přidáš se k nám? Ráda dodám informace ohledně aktuálně volných pozic a můžeme se spolu pobavit o možnostech spolupráce. Dále ráda zodpovím dotazy týkající se členství, členských poplatků, přihlášek nebo změn osobních údajů.

PR.jpg

Sofia Nurtdinova

PR manažer

Funkcí PR manažera je správa sociálních sítí, například jnstagram, facebook. PR tým se zabývá propagací akcí, projektů a vytvářením vzdělávacího obsahu. Jestliže byste chtěli projednat zajímavou propagaci, tak neváhejte se na mě obrátit.

efpsa_edited.jpg

Sára Zvánovcová

EFPSA Member Representative

Psychočas zastupuji v EFPSA - což je evropská federace psychologických asociací. V případě, že máš zájem o stáž v zahraničí, účastnit se celoevropských kongresů či své výzkumy publikovat i mimo ČR, neváhej se na mě obrátit. Zároveň jsem manažer každoročního konference, která letos nese název Carpe Diem.

prezident.jpg

Eliška Saifrtová

Prezident

Jsem hlavní osobou zodpovĕdnou za vnĕjší komunikaci spolku a jeho reprezentování. Obrátit se na mĕ můžete hlavnĕ se záležitostmi souvisejícími s financemi spolku, jeho reprezentací a nabídek na spolupráci.

viceprezident_edited.jpg

Tereza Matějková

Viceprezident

Neváhejte se na mě obracet v případech, kdy si nevíte rady se členstvím a v případě zájmu o spolupráci s naším spolkem Psychočas, či v jiných dotazech, kdy nevíte, na koho se obrátit. Společně řešení najdeme vždy.

tajemnik.jpg

Markéta Chmelíková

Tajemnice

Pokud máte nápad, jak můžeme naši činnost zlepšit, neváhejte se mi ozvat. Můžete se na mne obracet i v případě otázek týkajících se kandidatury nebo pokud si nejste jisti na koho dotaz směřovat.

Kdo je za tím

ikona4.jpg

...bude doplněno...

Manažerka pobočky Olomouc

Jestli máte jakýkoliv dotaz či nějakou záležitost ohledně Olomoucké pobočky, jsem tu pro vás. Ráda zodpovím otázky ohledně projektů a členství, nebojte se na mě obrátit.

ostrava.jpg

Hanka Višvaderová

Manažerka pobočky Ostrava

Ahoj! Jsem tu pro všechny, kteří by se rádi, ať už aktivně či jako pozorovatelé, zapojili do psychologických akcí, které v Ostravě s týmem pořádáme. Obrátit se na mě můžete také s jakýmkoli dotazem ohledně akcí pobočky v Ostravě, novým nápadem, s dotazem na fungování pobočky nebo dotazem na samotné studium. Nebojte se ozvat s čímkoli, co Vás napadne, jsme tu pro Vás!

cb.jpg

Simona Vorlíčková

Manažerka pobočky České Budějovice

Zajímají tě psychologické akce v Českých Budějovicích? Moc rádi se s tebou na nich potkáme! Pokud máš jakékoliv dotazy, připomínky, nápady, nebo zpětnou vazbu k fungování budějovické pobočky, tak se na mě neváhej obrátit. Ráda s tebou proberu tvé nápady a podněty a budu ještě radši, pokud je společně zrealizujeme.

Praha.jpg

Klára Jindrová

Manažer pobočky Praha

Studuješ psychologii v Praze? Objevují se Ti v hlavě různé otázky nebo nejasnosti? Nebo by sis chtěl/a vyzkoušet, jaké to je organizovat různé akce? Chceš spojovat své budoucí kolegy s odborníky na duševní zdraví? Tak to jsme tu právě pro Tebe! Pokud Tě napadají jakékoli otázky ať už k fungování pražské pobočky Psychočasu a k našim projektům nebo jen chceš najít "Freuda visícího z domu", můžeš se na mě obrátit. Jsem tu pro vás! Stejně tak jako celá pražská pobočka Psychočasu!

Brno.jpg

Josef Macháček

Manažer pobočky Brno

Jsi v Brně nový? Jdeš studovat psychologii a zatím se s nikým moc neznáš? Nebo nevíš, jak se vyznat na vysoké? Tak přesně pro Tebe je tu náš tým Psychočasu Brno. Na našich akcích se seznámíš nejen se svými spolužáky, ale taky se studenty psychologie z vyšších/nižších ročníků. Pokud jsi akční typ člověka, tak se můžeš dokonce stát členem našeho týmu a podílet se na organizaci některých projektů či eventů. A to se vyplatí Horste! Tak se nám určitě ozvi. Budeme se těšit.

projektak.jpg

Ondřej Jirák

Projektový manažer

Uvítám jakékoliv náměty a připomínky ke kurzům, projektů, přednáškám a ostatním celorepublikovým aktivitám. Rád zodpovím všechny Vaše otázky, které vzniknou vzhledem k těmto akcím, ať už se budou týkat akreditací, termínů, nebo volných míst. A s ještě větší radostí je pro Vás připravíme.

bottom of page