favi_edited.jpg

Kdo jsme

Jsme studentskou asociací, která chce vám, studentům i široké veřejnosti, poskytnout možnost realizovat své akce a projekty. Vznikli jsme teprve nedávno, ale naše dveře jsou pro vás otevřené.

Máte zajímavý nápad a chcete ho s námi probudit k životu? Nebo se chcete stát členem a čerpat výhody? Přidejte se k nám!

Jsme tu pro vás, ale bez vás bude naše existence jen poloviční.

602 223 634
Prezident FOTO.jpeg

Adéla Ostárková

Prezidentka

Máte nějaké otázky k projektům Psychočasu, k partnerství nebo propagaci? Víte, jak  bychom mohli naši práci zlepšit? Máte na srdci nějakou stížnost? Ozvěte se a všechno společně probereme!

Viceprezident FOTO.jpg

Denisa Hadžiosmanovičová

Viceprezident

Neváhejte se na mě obrátit v případech, kdy si nebudete vědět rady v souvislosti se členstvím, v případě zájmu o vážnou spolupráci se spolkem Psychočas, či jiných otázek, u kterých si nebudete jistí, komu napsat. Společně řešení jistě najdeme.

Tajemník - FOTO.jpg

Pavla Macečková

Tajemník

S čím za mnou? Otázky členství, voleb a kandidatury, otázky kurzů krizové intervence.

Kdo je za tím

Mana%C3%85%C2%BEer_Olomouc_-_FOTO_edited

Tereza Šmejkalová

Manažerka pobočky Olomouc

Jestli máte jakýkoliv dotaz či nějakou záležitost ohledně Olomoucké pobočky, jsem tu pro vás. Ráda zodpovím otázky ohledně projektů a členství, nebojte se na mě obrátit.

Mana%C3%85%C2%BEer_Ostrava_FOTO_edited.j

Dorota Ciencialová

Manažerka pobočky Ostrava

Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně ostravské pobočky Psychočasu, neváhejte se na mě obrátit. Jsem tady pro Vás každý den, celý den. Ráda zodpovím všechny otázky o chodu naší pobočky, jednotlivých projektech či případném členství. Věřím, že společně si poradíme.

Manažer České Budějovice - FOTO.png

Michaela “Mija“ Adamová

Manažerka pobočky České Budějovice

Pokud se dostanete do situace, kdy si nebudete vědět s něčím rady, nebudete si jisti, či budete mít nějaké dotazy, ať už na mě či na pobočku v Českých Budějovicích, jsem zde pro Vás, ráda Vám budu nápomocná. Jsem otevřená jakémukoliv návrhu a nápadům, uvítám zpětnou vazbu z Vaší strany. Věřím, že společnými silami něco vymyslíme.

Manažer_Praha_-_FOTO.png

Vojtěch Šafář

Manažer pobočky Praha

Rád odpovím na jakýkoliv dotaz ohledně činnosti či členství na pražské pobočce.

Manažer Brno - FOTO.jpg

Patrik Bartys

Manažer pobočky Brno

Jsi nový v Brně? Nevíš, kde je „Pod hodinama“? Jak se máš vyznat v ISu? Nebo si jenom chceš někam zahrát deskovky? Tak přesně Tobě dokážeme pomoct. Stačí se nám jenom ozvat. Tak na co čekáš!

Projektový_manažer_-_FOTO.jpg

Karolína Lísková

Projektová manažerka

Vítám jakékoliv dotazy ke kurzům, projektům a přednáškám. Ráda také zodpovím otázky ohledně akreditací, registrací nebo průběhu akcí.

PR manažerka 2 FOTO.jpeg

 Barbora Štarhová

PR manažerka

Jestliže máte otázky ohledně našich sociálních sítí, nebo byste s námi rádi probrali propagaci, neváhejte se na mě obrátit.

Member Representatives Office_MR of the Czech Republic_Adéla Vyhňáková.jpg

Adéla Vyhňáková

EFPSA Member Representative

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně EFPSA, o fungování organizace, nebo Vás zajímají její projekty a cíle, neváhejte se na mě obrátit. Moc ráda všechny dotazy zodpovím.