top of page

so 27. 4.

|

Středisko ZDrSEM, z.s.

Kurz první pomoci zážitkem - ZDrSEM, z.s.

První pomoc je nutné znát a ovládat. ZDrSEM, z.s. podává výuku interaktivní a zážitkovou formou, která pomůže v rámci nácviků a simulací krizové situace prožít a také reflektovat s lektorem. Tento kurz je zaměřen na situace, se kterými se v rámci naší budoucí profese můžeme setkat.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kurz první pomoci zážitkem - ZDrSEM, z.s.
Kurz první pomoci zážitkem - ZDrSEM, z.s.

Čas a místo

27. 4. 2024 9:00 – 18:00

Středisko ZDrSEM, z.s., Kostelní 952/24, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

O události

Milí členové, uchazeči, zájemci o psychologii, 

připravili jsme si pro Vás první kurz letošního roku, který je narozdíl od našich ostatních nabízených kurzů z jiného soudku. 

Ve spolupráci s neziskovou oranizací ZDrSEM, z.s. bychom Vás rádi pozvali na Kurz první pomoci zážitkem, který je uzpůsobený na situace, se kterými se jako studenti psychologie a budoucí psychologové můžeme setkat. V rámci kurzu budou simulovány základní život ohrožující situace, které si budete moci vyzkoušet a své postupy zreflektovat s lektorem. 

Věříme, že jako pomáhající profese potřebujeme základy první pomoci znát - s touto myšlenkou přinášíme i tuto nabídku a budeme moc rádi, když se této příležitosti chopíte!

Potkáme se už 27.4. v Praze přímo ve středisku ZDrSEMu, budeme vzdělávat po dobu celého dne - v ceně je 8 hodin vzdělání, výukové materiály, nácviky a simulace, péče lektorů po celou dobu výuky, certifikát o absolvování. V ceně není zahrnuta strava. 

Cena:

  • členové Psychočasu - 1 800 Kč
  • ostatní - 2 300 Kč
  • Omezená kapacita: 16 účastníků

Po vyplnění přihlášky se Vám ozveme s podrobnostmi o platbě!

Budeme se na Vás těšit!

Tým Psychočasu

Sdílet událost

bottom of page