top of page

so 26. 8.

|

Hluboká nad Vltavou

Letní trenérská škola (LTŠ)

Mysleli jste si, že se nás zbavíte? Ani omylem, tradice LTŠ pokračuje. Užijte si s námi týden v krásném areálu, naučte se tvořit trénink, zdokonalte své soft skills a vyšperkujte své CV novým certifikátem. My už se nemůžeme dočkat, protože víme, že léto se nejlépe zakončuje na LTŠ.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Letní trenérská škola (LTŠ)

Čas a místo

26. 8. 19:00 – 01. 9. 19:00

Hluboká nad Vltavou, Zahradní 879, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Česko

O události

Přihlašování 16.3.2023 - 31.3.2023 do 20:00. Nejpozději 2.4. Vás prostřednictvím mailu informujeme o přijetí, či nepřijetí.

Cena LTŠ včetně ubytování, obědů a drobného občerstvení v průběhu dne činí 8 390 Kč. Členové Psychočasu mají nárok na 300Kč slevu. Po obdržení informace o přijetí je nutno zaplatiti zálohu 50% z celkové ceny do 7.4.2023

Bohužel se stává, že počet zájemců převyšuje kapacitu LTŠ, účastnící budou vybráni na základě zodpovězených otázek v přihlašovacím formuláři. Dejte si prosím na vyplněné přihlášky záležet. Přihláška je závazná a veškeré platby jsou nevratné. V případě neuhrazení zálohy včas Vaše místo připadne jinému zájemci.

Letní trenérská škola (LTŠ), je týdenní vzdělávací akce, na které Vás naučí jak vytvářet a vést tréninky a pomohou Vám zdokonalit také Vaše soft skills (např. asertivitu nebo facilitaci). Tento rok LTŠ proběhne 26.8. - 1.9. v areálu Sporthotelu Barborka v Hluboké nad Vltavou. Na 10 účastníků bude čekat 5 trenérů, kteří jim budou během týdne předávat své znalosti, dovednosti a zkušenosti.

V případě dotazů, potřeby nás kontaktujte na e-mailu trenerskecentrum@psychocas.cz

Sdílet událost

bottom of page